26.10.2017r.

26 pazdziernika Słoneczka obchodziły Święto Grupy. Z tej okazji dzieci przedstawiły dla Przedszkolaków oraz Rodziców inscenizację pt. "Jesień w lesie". Czterolatki - przebrane za zwierzęta, opowiadały o tym, jak Krasnal- Leśny Skrzat szukał jesienią poziomek w lesie. Pytał o nie zajączki, wiewiórki, a także niedzwiedzia, który przygotowywał się do zimowego snu. Dopero żabka wyjaśniła Krasnalowi, że nie znajdzie już poziomek, gdyż one rosną tylko latem. Piekne, kolorowe stroje dzieci zachwyciły publiczność. Mimo tremy, wśród małych aktorów wyłoniło się kilka talentów scenicznych. Słoneczka z dużym zaangażowaniem śpiewały i ilustrowały ruchem piosenki, a także zatańczyły jesienną poleczkę. Świętowanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem w salach.