21.09.2017

Do grupy „Jeżyki” zawitał gość. W ramach zajęć dydaktycznych odwiedził nas tata Antosi. Pan Mateusz jest inżynierem budownictwa. Na wstępie naszego spotkania omówił obowiązkowy ubiór w swojej pracy. Dla zachowania bezpieczeństwa zawsze musi być kask ochronny i kamizelka odblaskowa. Pan Mateusz przygotował ciekawą lekcję. Mogliśmy zobaczyć plan budowy szkoły, specjalną taśmą wyznaczyliśmy plac budowy oraz rozstawiliśmy tablice informacyjne. Duże zainteresowanie wzbudziły narzędzia pomiarowe - niwelator, poziomice, okulary ochronne... Antosia była dzielnym pomocnikiem swojego taty. Dzieciaki uważnie słuchały, a w razie potrzeby zadawały pytania. Pan Mateusz zrobił nam dużą niespodziankę zostawiając w naszej sali swoje akcesoria. Wszyscy bawili się w plac budowy pamiętając o zasadach bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz przystępnie przekazane informacje.