Dzień Dziecka w naszym przedszkolu obchodziliśmy nieco dłużej niż przewiduje to kalendarz. Niespodziankę dla przedszkolaków przygotował Teatr Rodziców - w tym roku aktorami zostali Rodzice Motylków. 02 czerwca opiekunowie przedstawili bajkę pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" tylko dla swoich pociech. Rodzice znakomicie odegrali swoje role, a reakcja dzieci ... Z niedowierzaniem i zaskoczeniem rozpoznawały pod kostiumami scenicznymi swoich rodzicieli. Po spektaklu odbył się grupowy piknik. 05 czerwca aktorzy wystąpili ponownie, tym razem przy szerszej publiczności. Na widowni zasiadły wszystkie grupy przedszkolne oraz dzieci i opiekunowie z Ogniska Wychowawczego. Zabawa była przednia.