03.03.2017

Dzieci zobaczyły jak złożony jest organizm ludzki i poznały obraz wnętrza człowieka. Przedszkolaki uczestniczyły w eksperymentach sprawnościowych dotyczących  pięciu czynności organizmu ludzkiego: oddychania, odżywiania, reagowania na bodźce  i sprawdzały swą sprawność fizyczną. Opracowany przez Leonardo da Vinci człowiek o idealnych proporcjach ciała to pokaz wirtualny, w którym dzieci eksperymentowały zmienianie się proporcji ciała i poruszanie się człowieka własnym ruchem ciała Kolejnym punktem wycieczki edukacyjnej było uczestnictwo naszych maluchów w warsztatach artystyczny. Następną atrakcją była  zabawa „W bijącym sercu” oraz kąpiel w basenie piłeczkowym. Był to dzień pełen wrażeń. Pogoda dopisywała więc mogliśmy sobie pozwolić na spacer po ogrodzie.