We wtorek 18 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne w grupie Słoneczek. Dzieci zaprezentowały swoim bliskim przedstawienie wigilijne, które swoją treścią nawiązywało do rocznicy odzyskania niepodległości. Tradycyjne jasełka,w których Maleńkiego Jezusa powitali pasterze, królowie, towarzyszyli mu Aniołowie, zakończyło symboliczne prekazanie Dzieciątka - Polsce, która zawsze była wierna Matce Bożej. Przedszkolaki śpiewały kolędy i pastorałki, pięknie recytowały wiersze. Tańczyli Krakowiacy, ale też Pasterze i Aniołowie.  życzenia świąteczne dzieci wzruszyły niejednego rodzica. Po jasełkach został odczytany fragment ewangelii o narodzeniu Jezusa, a następnie przedszkolaki łamały się opłatkiem ze swoimi bliskimi. Był czas na chwilę refleksji i zadumy. Serdeczne życzenia i podziękowania  stworzyły swiąteczną atmosferę, a poczęstunek był okazją do ciepłych, przyjacielskich rozmów.