11 października br. miała miejsce pierwsza w tym roku przedszkolnym msza święta na naszej sali teatralnej. Jak zawsze o 9.30 zebrały się wszystkie grupy przedszkolne ze swoimi opiekunami, siostra dyrektor, wszyscy pracownicy przedszkola, by uczestniczyć w tej niecodziennej uczcie eucharystycznej. Jak zawsze było dużo śpiewu, a dzieci nie mogły się doczekać, kiedy będą mogły wziąć udział w kazaniu, pochwalić się wiedzą czy zilustrować jakąś historię. Tym razem układały drewniane klocki i przekonały nas wszystkich, ze zgoda buduje, a niezgoda rujnuje. Szczególnie dla naszych najmłodszych przedszkolaków i nowych pracowników msza była wyjątkowym przeżyciem, które będziemy celebrować w każdy drugi piątek miesiąca.