„Gwiazdki” i „Promyczki” wspaniale spędzili piątkowe przedpołudnie. 17 maja w sali konferencyjnej Exbudu wrocławski teatr zaprezentował przedstawienie pt. „Brzechwolandia”. Bohaterowie spektaklu: Pajacyk, Miś, Robot, Lala i Tygrysek zabrali dzieci w podróż do krainy Brzechwolandia, gdzie razem z nimi przeżywały szkolne przygody. Mogły się również przekonać, że kłamstwo, zarozumialstwo i lenistwo nie popłaca. Na uwagę zasługuje wspaniała oprawa muzyczna spektaklu oraz taniec i ruch sceniczny, który pełen był ekspresji, gracji i lekkości. Przedszkolaki mocno przeżywały to, co działo się na scenie, bawiły się świetnie i żywo reagowały. Każde z dzieci miało wśród bohaterów swojego ulubieńca i jeszcze długo po spektaklu trwała wymiana wrażeń.