10 maja mieliśmy niezwykłą okazję uczestniczyć w niecodziennym spektaklu teatralnym. Naszymi gośćmi byli uczniowie kieleckiej szkoły muzycznej wraz ze swoją nauczycielka języka niemieckiego, mamą jednego z Promyczków. Młodzież zaprezentowała nam wspaniałe przedstawienie, które w całości zrealizowane było… w języku niemieckim! I choć ten język jest nam w większości obcy, to przedszkolaki nie miały problemu w odgadnięciu tytułu sztuki. „Śnieżka” bardzo się wszystkim spodobała, a to za sprawą świetnej gry aktorskiej, pięknych strojów i przede wszystkim muzyki, śpiewu i tańca. Trzeba przyznać, że młodzież podołała trudnemu zadaniu, rozbawiła i wzruszyła nas a już na pewno przekonała o swym talencie aktorskim. Przedszkolaki i ciocie gorącymi oklaskami nagrodziły aktorów i ich nauczycielkę. Pamiątką tego ciekawego spotkania będą zdjęcia i wrażenia jakich doznaliśmy podczas spektaklu. Mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie z podopiecznymi pani Lidii.