21 czerwca dzieci z grupy Stokrotki wybrały się z wizytą do pobliskiej Szkoły Podstawowej Nr 15 w Kielcach. Celem odwiedzin było zapoznanie się z budynkiem szkolnym i z atmosferą pracy panującą w szkole. Na początku trochę nieśmiało, ale z dużym zaciekawieniem przyglądały się zarówno spotykanym pracownikom szkoły, jak i poszczególnym salom. Dzieci odwiedziły m.in. szkolną bibliotekę, świetlicę, salę gimnastyczną, salę komputerową oraz poszczególne sale lekcyjne. Miały również możliwość choć na chwilę zasiąść w szkolnych ławkach. Razem z zuchami bawiliśmy się w najlepsze na sali gimnastycznej. Na zakończenie Stokrotki miały za zadanie ułożyć obrazek szkoły z wyciętych elementów i przykleić go na kartce. Po wykonaniu wspólnego pamiątkowego zdjęcia wróciliśmy do przedszkola.