pasowanie na dyrektora26 września br. społeczność Przedszkola i Ogniska uczestniczyła w uroczystej Mszy św.
na rozpoczęcie roku. Ks. Andrzej przypomniał nam jak ważny jest dla nas czas i jak ważne jest byśmy dobrze go wykorzystywali.
Dzisiaj cała społeczność otrzymała specjalne błogosławieństwo. Dzisiaj też starszaki dokonały pasowania nowej Siostry Dyrektor.

ŚLUBOWANIE DYREKTORA

„Żegnajcie figle i psoty, to koniec leniuchowania. Zabieram się do pracy i zarządzania.
Ślubuję uroczyście być dobrym Dyrektorem. O dobre imię NASZEGO  przedszkola dbać z honorem.
Codziennie buzię mieć roześmianą, świecić przykładem wieczorem, rano.
W miarę możliwości swą pomocą służyć. Pocieszać, przytulać, nigdy nie zasmucić!
I przyrzekam również w obecności świadków, modlić się za wszystkich do Kochanej Matki,
za dzieci, rodziców oraz pracowników, by Wam wyjednała wielu łask bez liku.
A potem Pan Bóg w opiece będzie swej nas trzymał, bo wszyscy tworzymy PRZEDSZKOLNĄ RODZINĘ!"

pasowanie 1pasowanie 2