Dzień 14 lutego w naszym przedszkolu był długo oczekiwanym dniem przez dzieci i ciocie. Świętowaliśmy karnawał balem pod tytułem „Walentynkowy rejs”. Na pokładzie powitała nas siostra dyrektor, która była Aniołem Stróżem naszego statku, a kapitanami ciocie Magda i Ania z grupy Promyczków i Jagódek. Wspaniała zabawa odbywała się w rytm szantowych piosenek, największych przebojów światowej muzyki i melodii charakterystycznych dla takich krajów jak Hiszpania, Grecja czy Włochy. Uwagę zwracały bardzo ciekawe i pomysłowe stroje, w jaki przebrane były dzieci i ciocie. Wśród chłopców największą popularnością cieszyła się postać człowieka-pająka, dziewczynki zaś tradycyjnie w większości wybrały strój księżniczki. Nie brakło jednak tez bardziej oryginalnych kostiumów, choćby żabki, pantery czy panny młodej. Ciocie prezentowały się również bardzo kolorowo i oryginalnie, by wspomnieć strój Japonki, żołnierza czy myszki Minnie. Słowem było kolorowo, zabawnie, tanecznie. Bal zakończyliśmy odśpiewaniem ulubionej pieśni świętego Jana Pawła II „Barki”.