Jak co roku na początku listopada w naszym przedszkolu przygotowujemy się do Balu Wszystkich Świętych. We wtorek (06.11.) na bal przybył barwny i składający się z przeróżnych świętych korowód. Nie tylko dzieci, ale i ciocie w tym dniu świetnie się bawiły w rytm najróżniejszych melodii i piosenek, zachęcani do pląsów i zabaw przez wspaniałego wodzireja. Tańce, śpiewy w chrześcijańskim duchu rozbrzmiewały i cieszyły wszystkich. Podkreślić należy, że stroje niektórych świętych prezentowały się imponująco, były bardzo różnorodne i każde dziecko potrafiło powiedzieć, za jaką postać świętą jest przebrane a nawet przytoczyć informacje z życia świętych. Dwie godziny wspaniałej zabawy minęły jak chwilka. Taki bal to wspaniały sposób uczczenia listopadowego święta.