„Jeżyki” wzięły udział w warsztatach edukacyjnych przygotowanych przez Centrum Nauki Leonarda da Vinci w Podzamczu. Warsztaty zorganizowane w Galerii Echo. Dzieci mogły zobaczyć pokaz z użyciem ciekłego azotu. Doświadczenia fizyczno- chemiczne, oparte na reakcjach ciekłego azotu z innymi substancjami. Podczas pokazu przedstawione były m.in.: gwałtowne zamrażanie kwiatów i owoców, reakcja napompowanego powietrzem balonów na niskie temperatury, wybuch pary na skutek reakcji gorącej wody na ciekły azot. Na koniec dzieci mogły wykonać sól do kąpieli o zapachu różanym. Dzieci miały okazję pobawić się na mini placu zabaw . Oryginalna przestrzeń o nazwie Kids Play oferuje najmłodszym gościom wyjątkowe atrakcje możliwość rozwijania wyobraźni, poznawania języka angielskiego, a nawet odkrywania ciekawostek o kosmosie.